Mateusz odchodzi

Kochani!

Po 6 latach zdecydowałem się opuścić zespół Bayan Brothers.

Gdy 1 grudnia 2007 roku spotkaliśmy się z Łukaszem w moim pokoju i założyliśmy nasz zespół nie spodziewaliśmy się, że tyle zmieni w naszym życiu. Można powiedzieć, że dzięki temu spotkaniu muzyka stała się moim sposobem na życie. Przez 6 lat przeżyłem wiele wspaniałych chwil - począwszy od naszego pierwszego sukcesu, czyli "Mam Talent" przez "przygodę życia" w Indonezji i Singapurze aż po nasze jubileuszowe 5 urodziny w Wągrowcu i 6 w Mieścisku. Dobrze pamiętam jednak każdy koncert zagrany przez nas i każdy wspominam bardzo mile.

Chciałbym podziękować wszystkim razem i każdemu z osobna - dzięki BB poznałem bardzo dużo wspaniałych osób, które nawet czasem stawały się moja rodziną. Dziękuję wszystkim przyjaciołom, lokalnym władzom Mieściska i Wągrowca, dyrektorom domów kultury, w których graliśmy i wszystkim, którzy zapraszali nas na koncerty.

Zdecydowałem się na dużą zmianę w moim życiu - na nowe projekty, nowe gatunki i nowych muzyków. Czas spróbować czegoś nowego i myślę, że wszyscy już niedługo usłyszą moje nowe brzmienie

Duo Bayan Brothers będzie jednak trwać dalej - Łukasz rozpoczął współpracę z innym akordeonistą.

Na zakończenie naszej przygody w zespole wydamy z Łukaszem płytę DVD z naszego koncertu jubileuszowego, który odbył się rok temu w Domu Kultury w Wągrowcu. Płyta ta jest kwintesencją naszej współpracy i zawiera wszystkie najważniejsze utwory, które graliśmy. Informacje o niej już wkrótce.

Dziękuję,
Mateusz Doniec

© www.bayanbrothers.pl | designed by: LernVid.comand Piotr Kostrzebski