Oferta

Muzyczna podróż po świecie

Jest to muzyka charakterystyczna dla różnych zakątków świata: muzyka francuska, włoska, rosyjska, bałkańska, argentyńskie tango. Artyści swoją muzyką odwiedzają różne kraje tworząc niepowtarzalny nastrój koncertu.

 

Muzyka Polska

Utwory największych polskich kompozytorów takich jak Fryderyk Chopin, Stanisław Moniuszko czy Witold Lutosławski zaaranżowane na 2 akordeony zyskują zupełnie nowe brzmienie, pozwalające ukazać nieznane dotąd oblicze koncertowego akordeonu. W programie również  muzyka kompozytorów piszących na akordeon - Bronisława Kazimierza Przybylskiego, Bogdana Precza czy Bogdana Dowlasza.

 

Muzyka XX-lecia międzywojennego

Przepiękne tanga polskich kompozytorów z tego okresu zyskują nowy blask w aranżacjach na akordeon koncertowy i akordeon cyfrowy. Muzyka wykonywana m. in. przez Mieczysława Fogga przeniesie słuchaczy do czasów warszawskich kawiarenek, przepełnionych muzyką i sztuką, w których nie było jeszcze czuć widma zbliżającej się wojny.

 

Muzyka Klasyczna

W repertuarze głównie muzyka barokowych mistrzów. Organowe i klawesynowe dzieła Jana Sebastiana Bacha, muzyka klawesynistów francuskich, czy utwory Domenico Scarlattiego zachwycają piękną, śpiewną melodyką oraz niełatwą fakturą instrumentalną.

 

World Music

Hity muzyki tradycyjnej, popularnej w niezwykłych popowych, euro-danceowych aranżacjach. To akordeon jakiego Państwo jeszcze nie znacie! Energetyczny występ idealnie sprawdza się podczas występów plenerowych, jak i imprez zamkniętych.

Bogdana Precza czy Bogdana Dowlasza.

 

© www.bayanbrothers.pl | designed by: LernVid.comand Piotr Kostrzebski