The Best of DJ Inox 2011

THE BEST OF DJ INOX 2011


Jest jedna taka noc w roku, gdy Waldemar Kaczmarek aka Inox, jeden z najpopularniejszych DJ-ów w Polsce pokazuje swe prawdziwe, jeszcze bardziej dzikie oblicze! Tym razem Waldek będzie świętował swoje urodziny w towarzystwie Bayan Brothers!


 

 

 

Choć wydawać by się to mogło niemożliwe, spytajcie każdego, kto był kiedykolwiek na imprezie The Best Of DJ Inox. Klub X Demon zamienia się wtedy w napakowany pozytywną energią dom rodzinny, który zbiera się, by świętować urodziny DJ-a!

„Tym razem będzie zupełnie inaczej” - zapowiada sam Inox. „Zamiast kilku DJ-ów, sam zagram kilka godzin imprezy, po rozgrzewce od rezydenta klubu, Trecka.” Zapowiedziany został szereg live-aktowych atrakcji, na czele z warm-upem wokalnym w wykonaniu Nathalii, znanej m.in. z utworów duetu Groove Cocktail. Akompaniować jej będą bongosy.

Nie będzie to koniec atrakcji. „W dalszej części nocy wystąpią inni wokaliści, gitarzysta, saksofonista, klawiszowiec oraz akordeoniści, których mieliście okazję słyszeć w programie Mam Talent” - tajemniczo wylicza trzydziestodwuletni DJ. „Noc podzieliłem sobie na „starego” Czopkę i „nowego” Inox-a, więc wspólnie nie tylko pobawimy się przy najnowszej muzyce, ale też z łzami w oczach powspominamy stare czasy.”

Dodatkowymi atrakcjami będzie sprowadzona specjalnie na potrzeby imprezy fontanna wodna, w której wystąpią tancerki w strojach LED-owych. Oglądać je mogliście chociażby podczas Sensation.Poza urodzinami, Waldemar Kaczmarek świętuje w tym roku siedemnaście lat za konsoletą oraz siedem lat za mikrofonem radia Elka. Imprezę The Best Of DJ Inox zakończy setem DJ-skim Johnny Bravo & Mieczyk.

 


źródło: www.ftb.pl

 


© www.bayanbrothers.pl | designed by: LernVid.comand Piotr Kostrzebski