BAYAN BROTHERS

KONCERT DLA MICHAŁKA

 

9 grudnia 2010r. zagramy na koncercie charytatywnym organizowanym dla Michałka Krosty . Koncert odbędzie się  w Teatrze Dzieci Zagłębia w Będzinie. Start: godzina 18:00


Serdecznie Zapraszamy!

 

 

POMÓŻMY MICHAŁKOWI!

 

Michałek ma niezidentyfikowaną wadę genetyczną. Jest po licznych badaniach i konsultacjach ze specjalistami, lecz nadal nie ma postawionej diagnozy. Ma 6 lat - praktycznie nie mówi, chodzi bardzo niestabilnie, jest odporny na ból. Z powodu braku diagnozy Michałek nie mieści się w żadne normy koszyka Narodowego Funduszu Zdrowia.

 

9 grudnia 2010 r. odbędzie się koncert charytatywny dla Michałka a dochód z koncertu zostanie przeznaczony na rehabilitację dziecka.

 

ROZPOCZYNAMY NAGRANIA

 

W przyszłym tygodniu rozpoczynamy nagrania naszych setów LIVE ACT 2009 i LIVE ACT 2010. Utwory zostaną nagrane w Gnieźnie w klubie "Sokół". Dziękujemy DJ JAY'owi - managerowi klubu za pomoc i wsparcie.

   

NOWA STRONA RUSZYŁA!

 

Z radością informujemy, że nasza nowa strona została oddana do użytku. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem dostępnym na stronie. Dziękujemy naszemu przyjacielowi Piotrowi Kostrzębskiemu za stworzenie witryny.

   

Strona 12 z 12

<< pierwsza < poprzednia 11 12 następna > ostatnia >>

© www.bayanbrothers.pl | designed by: LernVid.comand Piotr Kostrzebski