BAYAN BROTHERS

Podziękowanie

 

Koncert charytatywny dla Leona

Już po raz 4 odbędzie się Festyn Lwa organizowany dla Leona, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA).

W tym roku będziemy mogli wesprzeć muzycznie tą inicjatywę.

 

26 Finał WOŚP w Wągrowcu

To już 26 edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem 14 stycznia pieniądze były zbierane dla chorych na nowotwory. Od kilku lat duo akordeonowe stara się wspierać organizatorów tej inicjatywy nie tylko w Powiecie Wągrowieckim, ale i terenie całej Polski. W tym roku po raz kolejny wystąpiliśmy w Wągrowcu. Tym bardziej cieszy nas fakt, że mogliśmy przyczynić się do tej inicjatywy, ponieważ organizatorzy WOŚP Wągrowiec uzbierali rekordową kwotę w wysokości 70,166,18 zł. Gratulujemy!!!

Źródło: WOŚP Wągrowiec

   

Koncert 10 lat Bayan Brothers

Podsumowaniem 10 letniej działalności artystycznej był koncert zespołu w Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu. Występ artystów zgromadził sporą publiczność, gdyż na sali brakowało miejsc. Na koncert przybyli: burmistrz miasta Wągrowca Pan Krzysztof Poszwa, starosta Pan Marek Kranc, wicestarosta Pan Michał Piechocki oraz zaproszeni goście.

 

Koncert finałowy "Bayan Brothers i przyjaciele"

Obecny rok upływa pod znakiem #10latBayanBrothers. Mamy zaszczyt zaprosić Was na koncert finałowy, który będzie zwieńczeniem 10 lat istnienia zespołu. Czekać Was będzie moc muzycznych atrakcji. Do zobaczenia!!!

 

   

Strona 2 z 10

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

© www.bayanbrothers.pl | designed by: LernVid.comand Piotr Kostrzebski