BAYAN BROTHERS

1 GRUDNIA - 4 LATA BAYAN BROTHERS!

 

Kolejny rok za nami, czas więc na krótkie podsumowania. Przez minione 12 miesięcy działo się bardzo wiele i bardzo wiele się zmieniło. Nabraliśmy kolejnych doświadczeń, rozwinęliśmy się i z optymizmem patrzymy na naszą przyszłość. Mamy też coraz lepszy sprzęt – nowe głośniki, mikser a przede wszystkim dwa nowe akordeony – Bugari Armando i Roland.

 

 

BAYAN BROTHERS NA ŻYWO W PROGRAMIE PORANNYM WTK!


26 listopada 2011 roku byliśmy gośćmi programu porannego Wielkopolskiej Telewizji Kablowej.

 

 

DNI PARY W GNIEŹNIE - PODSUMOWANIEKilka słów podsumowujących gnieźnieńskie "Dni Pary", film z naszego koncertu oraz zdjęcia z sesji zdjęciowej w murach parowozowni.

 

 

   

NOWE FILMY W DZIALE VIDEO


Zapraszamy do obejrzenia nowych filmów, nagranych podczas naszego koncertu w gnieźnieńskiej parowozowni. "Czardasz", "Libertango" oraz "Morskie Opowieści" można obejrzeć w dziale VIDEO.

 

KONCERT W GNIEŹNIEŃSKIEJ PAROWOZOWNI


10 czerwca zagraliśmy koncert w Gnieźnieńskiej Parowozowni w ramach festiwalu "Dni Pary". To najbardziej magiczne miejsce, w jakim do tej pory graliśmy. Koncert ten będziemy długo wspominać i na pewno w parowozowni nie raz jeszcze zagramy. Zachęcamy do przeczytania artykułu Pawła Kordka zamieszczonego na stronie www.pulsgniezna.pl


 

   

Strona 10 z 12

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

© www.bayanbrothers.pl | designed by: LernVid.comand Piotr Kostrzebski