BAYAN BROTHERS

BAYAN BROTHERS NA WĘGRZECH

ZDJĘCIA, FILM I KILKA SŁÓW

 

Pod koniec września miasta Wągrowiec i Gyula świętowały 10-lecie współpracy. Obchody jubileuszowe uświetniliśmy dwoma występami - w Urzędzie Miasta Gyula oraz na bankiecie dla władz miast i zaproszonych gości. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci i wspaniale spędziliśmy czas w Gyuli grając, zwiedzając miasto i odpoczywając. Na własnej skórze doświadczyliśmy przysłowia "Polak, Węgier dwa bratanki..."

 

 

RELACJA Z NASZEGO POBYTU W SINGAPURZE I INDONEZJI

 

Gdy na początku wakacji skontaktowała się z nami Ambasada RP w Indonezji przecieraliśmy oczy ze zdumienia. Dostaliśmy zaproszenie do Indonezji i Singapuru, mieliśmy tam zagrać kilka koncertów! Od początku byliśmy pewni jednego – będzie to przygoda życia. Nie myliliśmy się…

 

 

WAKACYJNA SESJA BAYAN BROTHERS

 

Daria Sekula jest autorką naszych najnowszych, wakacyjnych zdjęć. Pojawiły się na niej nowe instrumenty - Roland Fr-3 XB oraz Jupiter. Sesja odbyła się w centrum Gniezna. Dziękujemy Darii za kawał dobrej roboty i zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii, natomiast skomentować zdjęcia można na naszym Funpage'u na Facebooku :)

   

WYWIAD "BB" DLA RADIA INDEX W ZIELONEJ GÓRZE


8 lutego zagraliśmy w klubie X-Demon w Zielonej Górze razem z DJ'em Inoxem. Przed imprezą Hanka Ostrowska przeprowadziła z nami wywiad dla Radia Index, który publikujemy poniżej.


JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

8 luty - KONCERT BAYAN BROTHERS W KLUBIE X-DEMON W ZIELONEJ GÓRZE

 

   

Strona 9 z 12

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

© www.bayanbrothers.pl | designed by: LernVid.comand Piotr Kostrzebski