BAYAN BROTHERS


Koncert towarzyszący Posiedzeniu Komitetu Nauk Pedagogicznych PAN

Dnia 9 czerwca 2014 r. mieliśmy przyjemność występować z koncertem towarzyszącym Posiedzeniu Komitetu Nauk Pedagogicznych PAN,który odbył się w sali Lubrańskiego Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiedzenie KNP PAN otworzyli współgospodarze - JM Rektor UAM prof. dr hab. Bronisław Marciniak i Dziekan Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM w Poznaniu - prof. dr hab. Zbyszko Melosik.


 


 

 

Z dniem 1 grudnia 2013 roku, początkiem 7 roku działalności zespołu oficjalnie do zespołu dołącza laureat międzynarodowych konkursów akordeonowych Aleksander Jakubów z Wągrowca. Jest to młody akordeonista, który z pewnością wniesie wiele pozytywnej energii i nowych pomysłów. Szykujemy nowy, bogaty repertuar, w którym będzie dużo nowości i projektów. Zaczęliśmy już pracę, a efekty tego niebawem.

Łukasz Mirek

 

Kochani!

Po 6 latach zdecydowałem się opuścić zespół Bayan Brothers.

Gdy 1 grudnia 2007 roku spotkaliśmy się z Łukaszem w moim pokoju i założyliśmy nasz zespół nie spodziewaliśmy się, że tyle zmieni w naszym życiu. Można powiedzieć, że dzięki temu spotkaniu muzyka stała się moim sposobem na życie. Przez 6 lat przeżyłem wiele wspaniałych chwil - począwszy od naszego pierwszego sukcesu, czyli "Mam Talent" przez "przygodę życia" w Indonezji i Singapurze aż po nasze jubileuszowe 5 urodziny w Wągrowcu i 6 w Mieścisku. Dobrze pamiętam jednak każdy koncert zagrany przez nas i każdy wspominam bardzo mile.

Chciałbym podziękować wszystkim razem i każdemu z osobna - dzięki BB poznałem bardzo dużo wspaniałych osób, które nawet czasem stawały się moja rodziną. Dziękuję wszystkim przyjaciołom, lokalnym władzom Mieściska i Wągrowca, dyrektorom domów kultury, w których graliśmy i wszystkim, którzy zapraszali nas na koncerty.

Zdecydowałem się na dużą zmianę w moim życiu - na nowe projekty, nowe gatunki i nowych muzyków. Czas spróbować czegoś nowego i myślę, że wszyscy już niedługo usłyszą moje nowe brzmienie

Duo Bayan Brothers będzie jednak trwać dalej - Łukasz rozpoczął współpracę z innym akordeonistą.

Na zakończenie naszej przygody w zespole wydamy z Łukaszem płytę DVD z naszego koncertu jubileuszowego, który odbył się rok temu w Domu Kultury w Wągrowcu. Płyta ta jest kwintesencją naszej współpracy i zawiera wszystkie najważniejsze utwory, które graliśmy. Informacje o niej już wkrótce.

Dziękuję,
Mateusz Doniec

   

5 URODZINY – JUBILEUSZOWY KONCERT

 

9 grudnia w Kinie MDK w Wągrowcu odbyła się gala "Tak rośnie kultura", podczas której nagrodzeni zostali mecenasi kultury działający na terenie Wągrowca. Po wręczeniu statuetki mecenasa roku nastąpił nasz jubileuszowy koncert.

 

VIVE LA FRANCE!


Na początku grudnia 2012 roku wyruszyliśmy do Francji, do Le Plessis-Trevise. Odywały się tam Targi Świąteczne, na których można było zakupić wyroby regionalnych producentów z Niemiec, Portugalii, czy Francji oraz poznać ich kulturę. Na Targi zaproszenie dostali również przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Wągrowcu, którzy postanowili zaprezentować nasz region – Pałuki.

   

Strona 8 z 12

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

© www.bayanbrothers.pl | designed by: LernVid.comand Piotr Kostrzebski