BAYAN BROTHERS

DNI PARY W GNIEŹNIE - PODSUMOWANIEKilka słów podsumowujących gnieźnieńskie "Dni Pary", film z naszego koncertu oraz zdjęcia z sesji zdjęciowej w murach parowozowni.

 

 

 

NOWE FILMY W DZIALE VIDEO


Zapraszamy do obejrzenia nowych filmów, nagranych podczas naszego koncertu w gnieźnieńskiej parowozowni. "Czardasz", "Libertango" oraz "Morskie Opowieści" można obejrzeć w dziale VIDEO.

 

KONCERT W GNIEŹNIEŃSKIEJ PAROWOZOWNI


10 czerwca zagraliśmy koncert w Gnieźnieńskiej Parowozowni w ramach festiwalu "Dni Pary". To najbardziej magiczne miejsce, w jakim do tej pory graliśmy. Koncert ten będziemy długo wspominać i na pewno w parowozowni nie raz jeszcze zagramy. Zachęcamy do przeczytania artykułu Pawła Kordka zamieszczonego na stronie www.pulsgniezna.pl


 

   

THE BEST OF DJ INOX 2011


Jest jedna taka noc w roku, gdy Waldemar Kaczmarek aka Inox, jeden z najpopularniejszych DJ-ów w Polsce pokazuje swe prawdziwe, jeszcze bardziej dzikie oblicze! Tym razem Waldek będzie świętował swoje urodziny w towarzystwie Bayan Brothers!


 

 

SPOT REKLAMOWY Z UDZIAŁEM BAYAN BROTHERS


Niedawno wzięliśmy udział w spocie reklamowym promującym karty rabatowe VIP Card. Poniżej przedstawiamy efekty pracy całej ekipy :) W tle filmiku nasz najnowszy kawałek "Project", który niedługo opublikujemy w klubowej wersji.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

   

Strona 8 z 10

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

© www.bayanbrothers.pl | designed by: LernVid.comand Piotr Kostrzebski