BAYAN BROTHERS

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z Bayan Brothers

Duo kolejny rok z rzędu wystąpiło wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem muzycy wystąpili na zaproszenie Gołanieckiego Ośrodka Kultury. Zespół dostarczył publiczności wiele emocji i pozytywnej energii na krótko przed symbolicznym światełkiem do nieba.

 

Zdjęcie: Gołaniecki Ośrodek Kultury

 

Koncert w ramach Międzynarodowego Festiwalu Octobre Musical de Carthage 2016 w Tunezji

Duo akordeonowe Bayan Brothers miało zaszczyt wystąpić podczas 22 edycji festiwalu muzyki klasycznej Octobre Musical de Carthge 2016 w Tunezji.

Festiwal to  dwutygodniowa uczta muzyczna dla koneserów dobrej muzyki na którym występują artyści z całego świata. Dzięki zaproszeniu Ambasady RP w Tunisie w tym roku mieliśmy przyjemność reprezentować Polskę i wystąpić 26 października 2016 roku w Acropolium de Carthage.

Zespół zaprezentował kompozycje i opracowania własne oraz polskich i zagranicznych kompozytorów w opracowaniu na dwa akordeony. Duo zostało nagrodzone przez publiczność owacjami na stojąco i wykonało dla licznie zgromadzonych słuchaczy dwa bisy.

 

 

Relacja koncertu w tunezyjskiej telewizji Watania 2

 

Nasza muzyka leci do Szanghaju

Z przyjemnością informujemy iż ukończyliśmy pisać muzykę do animacji "My little drop". Autorką animacji jest młoda, utalentowana studentka grafiki komputerowej ze Szanghaju - Katherina Yang. Niebawem poinformujemy o planowanych koncertach w Szanghaju. Poniżej efekty naszej pracy.

 

We have a good news! We finished music to special animation "My little drop". Idea is from young talented girl from China - Katherina Yang. You can check our music work. Stay enyoj!

 

Animation (VIDEO)

   

Koncert Tour Singapur - Malezja

W pierwszych dniach lipca będziemy mieli przyjemność występować z koncertami w Malezji, prezentując repertuar muzyki Polskiej oraz światowej w różnych muzycznych stylach, a także poprowadzimy warsztaty z zakresu budowy i zasady funkcjonowania akordeonu. Więcej informacji już niebawem!


 

Pragniemy poinformować, że zespół Bayan Brothers wraz z cytrzystą Grzegorzem Tomaszewskim zakwalifikował się do głównego Konkursu Muzyki Folkowej "Nowa Tradycja" 2015. Spośród 47 nadesłanych nagrań wyłoniono 13 zespołów.  Serdecznie zapraszamy 15 maja 2015 roku do Studia Koncertowego Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie.

 


   

Strona 6 z 12

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

© www.bayanbrothers.pl | designed by: LernVid.comand Piotr Kostrzebski