BAYAN BROTHERS

Kochani!

Po 6 latach zdecydowałem się opuścić zespół Bayan Brothers.

Gdy 1 grudnia 2007 roku spotkaliśmy się z Łukaszem w moim pokoju i założyliśmy nasz zespół nie spodziewaliśmy się, że tyle zmieni w naszym życiu. Można powiedzieć, że dzięki temu spotkaniu muzyka stała się moim sposobem na życie. Przez 6 lat przeżyłem wiele wspaniałych chwil - począwszy od naszego pierwszego sukcesu, czyli "Mam Talent" przez "przygodę życia" w Indonezji i Singapurze aż po nasze jubileuszowe 5 urodziny w Wągrowcu i 6 w Mieścisku. Dobrze pamiętam jednak każdy koncert zagrany przez nas i każdy wspominam bardzo mile.

Chciałbym podziękować wszystkim razem i każdemu z osobna - dzięki BB poznałem bardzo dużo wspaniałych osób, które nawet czasem stawały się moja rodziną. Dziękuję wszystkim przyjaciołom, lokalnym władzom Mieściska i Wągrowca, dyrektorom domów kultury, w których graliśmy i wszystkim, którzy zapraszali nas na koncerty.

Zdecydowałem się na dużą zmianę w moim życiu - na nowe projekty, nowe gatunki i nowych muzyków. Czas spróbować czegoś nowego i myślę, że wszyscy już niedługo usłyszą moje nowe brzmienie

Duo Bayan Brothers będzie jednak trwać dalej - Łukasz rozpoczął współpracę z innym akordeonistą.

Na zakończenie naszej przygody w zespole wydamy z Łukaszem płytę DVD z naszego koncertu jubileuszowego, który odbył się rok temu w Domu Kultury w Wągrowcu. Płyta ta jest kwintesencją naszej współpracy i zawiera wszystkie najważniejsze utwory, które graliśmy. Informacje o niej już wkrótce.

Dziękuję,
Mateusz Doniec

 

5 URODZINY – JUBILEUSZOWY KONCERT

 

9 grudnia w Kinie MDK w Wągrowcu odbyła się gala "Tak rośnie kultura", podczas której nagrodzeni zostali mecenasi kultury działający na terenie Wągrowca. Po wręczeniu statuetki mecenasa roku nastąpił nasz jubileuszowy koncert.

 

VIVE LA FRANCE!


Na początku grudnia 2012 roku wyruszyliśmy do Francji, do Le Plessis-Trevise. Odywały się tam Targi Świąteczne, na których można było zakupić wyroby regionalnych producentów z Niemiec, Portugalii, czy Francji oraz poznać ich kulturę. Na Targi zaproszenie dostali również przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Wągrowcu, którzy postanowili zaprezentować nasz region – Pałuki.

   

BAYAN BROTHERS NA WĘGRZECH

ZDJĘCIA, FILM I KILKA SŁÓW

 

Pod koniec września miasta Wągrowiec i Gyula świętowały 10-lecie współpracy. Obchody jubileuszowe uświetniliśmy dwoma występami - w Urzędzie Miasta Gyula oraz na bankiecie dla władz miast i zaproszonych gości. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci i wspaniale spędziliśmy czas w Gyuli grając, zwiedzając miasto i odpoczywając. Na własnej skórze doświadczyliśmy przysłowia "Polak, Węgier dwa bratanki..."

 

 

RELACJA Z NASZEGO POBYTU W SINGAPURZE I INDONEZJI

 

Gdy na początku wakacji skontaktowała się z nami Ambasada RP w Indonezji przecieraliśmy oczy ze zdumienia. Dostaliśmy zaproszenie do Indonezji i Singapuru, mieliśmy tam zagrać kilka koncertów! Od początku byliśmy pewni jednego – będzie to przygoda życia. Nie myliliśmy się…

 

   

Strona 6 z 10

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

© www.bayanbrothers.pl | designed by: LernVid.comand Piotr Kostrzebski