BAYAN BROTHERS

Najnowsza sesja zdjęciowa za nami. Polska złota jesień to piękny czas. Dlatego zdecydowaliśmy się na zdjęcia właśnie w tym okresie. Odbyła się w pięknym miejscu - Dworku Róży Poraja w Budziejewie. Prezentujemy Państwu wybrane zdjęcia, które naszym zdaniem najbardziej oddają nasz charakter i artystyczną wizję. Zdjęcia wykonała firma Lupa Photography.


Kliknij tutaj

 

 

Już niedługo ukaże się najnowsza sesja zdjęciowa nowego składu Bayan Brothers, więcej informacji niebawem.

 


 

Zapraszamy do odsłuchu kilku fragmentów utworów w różnych stylach, które mieliśmy okazję nagrać całkiem niedawno, nowe pozycje już wkrótce, miłego odsłuchu!

https://www.youtube.com/user/BayanBrothers

   


Koncert towarzyszący Posiedzeniu Komitetu Nauk Pedagogicznych PAN

Dnia 9 czerwca 2014 r. mieliśmy przyjemność występować z koncertem towarzyszącym Posiedzeniu Komitetu Nauk Pedagogicznych PAN,który odbył się w sali Lubrańskiego Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiedzenie KNP PAN otworzyli współgospodarze - JM Rektor UAM prof. dr hab. Bronisław Marciniak i Dziekan Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM w Poznaniu - prof. dr hab. Zbyszko Melosik.


 


 

 

Z dniem 1 grudnia 2013 roku, początkiem 7 roku działalności zespołu oficjalnie do zespołu dołącza laureat międzynarodowych konkursów akordeonowych Aleksander Jakubów z Wągrowca. Jest to młody akordeonista, który z pewnością wniesie wiele pozytywnej energii i nowych pomysłów. Szykujemy nowy, bogaty repertuar, w którym będzie dużo nowości i projektów. Zaczęliśmy już pracę, a efekty tego niebawem.

Łukasz Mirek

   

Strona 5 z 10

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

© www.bayanbrothers.pl | designed by: LernVid.comand Piotr Kostrzebski