BAYAN BROTHERS

Koncert 10 lat Bayan Brothers

Podsumowaniem 10 letniej działalności artystycznej był koncert zespołu w Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu. Występ artystów zgromadził sporą publiczność, gdyż na sali brakowało miejsc. Na koncert przybyli: burmistrz miasta Wągrowca Pan Krzysztof Poszwa, starosta Pan Marek Kranc, wicestarosta Pan Michał Piechocki oraz zaproszeni goście.

 

Koncert finałowy "Bayan Brothers i przyjaciele"

Obecny rok upływa pod znakiem #10latBayanBrothers. Mamy zaszczyt zaprosić Was na koncert finałowy, który będzie zwieńczeniem 10 lat istnienia zespołu. Czekać Was będzie moc muzycznych atrakcji. Do zobaczenia!!!

 

 

Sesja zdjęciowa

Serdecznie zapraszamy do naszej galerii zdjęć. Znajdziecie tam nasze najnowsze zdjęcia z ostatniej sesji zdjęciowej, która odbyła się w studio fotograficznym. Miłego oglądania!

 

   

Płyta Two Faces of accordion

Z okazji 10 lecia istnienia zespołu duo Bayan Brothers wydało płytę pt. " Two faces of accordion", na której znajdują się wybrane utwory z repertuaru akordeonistów.

 

 

 

10 lat Bayan Brothers

W tym roku zespół obchodzi swój okrągły jubileusz. Z tej racji wszystkie koncerty duetu odbywają się pod szyldem #10latBayanBrothers. Zwieńczeniem rocznicy będzie koncert finałowy, który odbędzie się 3 grudnia 2017 roku w sali Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu pt. "Bayan Brothers i przyjaciele".

Serdecznie zapraszamy!

 

Fot. Milena Jankowiak


   

Strona 5 z 12

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

© www.bayanbrothers.pl | designed by: LernVid.comand Piotr Kostrzebski