BAYAN BROTHERS

Nasza muzyka leci do Szanghaju

Z przyjemnością informujemy iż ukończyliśmy pisać muzykę do animacji "My little drop". Autorką animacji jest młoda, utalentowana studentka grafiki komputerowej ze Szanghaju - Katherina Yang. Niebawem poinformujemy o planowanych koncertach w Szanghaju. Poniżej efekty naszej pracy.

 

We have a good news! We finished music to special animation "My little drop". Idea is from young talented girl from China - Katherina Yang. You can check our music work. Stay enyoj!

 

Animation (VIDEO)

 

Koncert Tour Singapur - Malezja

W pierwszych dniach lipca będziemy mieli przyjemność występować z koncertami w Malezji, prezentując repertuar muzyki Polskiej oraz światowej w różnych muzycznych stylach, a także poprowadzimy warsztaty z zakresu budowy i zasady funkcjonowania akordeonu. Więcej informacji już niebawem!


 

Pragniemy poinformować, że zespół Bayan Brothers wraz z cytrzystą Grzegorzem Tomaszewskim zakwalifikował się do głównego Konkursu Muzyki Folkowej "Nowa Tradycja" 2015. Spośród 47 nadesłanych nagrań wyłoniono 13 zespołów.  Serdecznie zapraszamy 15 maja 2015 roku do Studia Koncertowego Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie.

 


   

Na naszym kanale pojawiły się nowe Video w projekcie z serbskim akordeonistą Rajko Veličkovićem zarejestrowane podczas Międzynarodowej Konferencji ICHVE 2014 odbywającej się w Poznaniu.


NOWE VIDEO

 


 

Koncert w klasycznym stylu

 

Serdecznie zapraszamy na koncert z naszym udziałem. W programie sonaty Domenico Scarlatti.

 


   

Więcej artykułów…

Strona 4 z 10

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

© www.bayanbrothers.pl | designed by: LernVid.comand Piotr Kostrzebski