BAYAN BROTHERS

Piknik z historią

25 sierpnia 2018 roku wystąpiliśmy na deskach wągrowieckiego amfiteatru podczas imprezy "Piknik z historią". Jest to impreza odbywająca się cyklicznie i gromadzi rzeszę odbiorców. Mimo niesprzyjającej pogody podczas koncertu "pod chmurką" nie zabrakło publiczności. zaprezentowaliśmy nowy repertuar - muzyka dwudziestolecia międzywojennego w aranżacji na akordeon cyfrowy i akordeon koncertowy. Publiczność miała okazję wysłuchać niesłychaną paletę różnorodnych brzmień, także orkiestrowych.

 

W trakcie wystepu

Fot. Jerzy Mianowski - Głos Wągrowiecki

 

Nowe logo

Przedstawiamy Wam nasze nowe logo zespołowe. Będzie funkcjonowało w przestrzeni w dwóch wersjach kolorystycznych. Inspiracją do stworzenia był diament oraz inicjały pochodzące od nazwy zespołu, natomiast w środku występuje wzór akordeonowego miecha. Mamy nadzieję, że się spodoba.

 


 

Podziękowanie

   

Koncert charytatywny dla Leona

Już po raz 4 odbędzie się Festyn Lwa organizowany dla Leona, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA).

W tym roku będziemy mogli wesprzeć muzycznie tą inicjatywę.

 

26 Finał WOŚP w Wągrowcu

To już 26 edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem 14 stycznia pieniądze były zbierane dla chorych na nowotwory. Od kilku lat duo akordeonowe stara się wspierać organizatorów tej inicjatywy nie tylko w Powiecie Wągrowieckim, ale i terenie całej Polski. W tym roku po raz kolejny wystąpiliśmy w Wągrowcu. Tym bardziej cieszy nas fakt, że mogliśmy przyczynić się do tej inicjatywy, ponieważ organizatorzy WOŚP Wągrowiec uzbierali rekordową kwotę w wysokości 70,166,18 zł. Gratulujemy!!!

Źródło: WOŚP Wągrowiec

   

Strona 4 z 12

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

© www.bayanbrothers.pl | designed by: LernVid.comand Piotr Kostrzebski