BAYAN BROTHERS

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2019

Jak co roku zespół Bayan Brothers wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zachęcamy wszystkich aktywnego uczestnictwa w tym szczególnym dniu. W tym roku gramy dla Gminnego Ośrodka Kultury w Łeknie.


 

Koncert w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

11 stycznia odbędzie się nasz koncert w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki akordeonowej na to wydarzenie. Start koncertu o godzinie 19.00. Bilety do na bycia w CKiR w Koziegłowach oraz na stronie www.koncertomania.pl. Zapraszamy!!!

 

 

Muzyczne Tournee w Indiach i Nepalu

Na początku grudnia duo akordeonowe Bayan Brothers odbyło muzyczne tournee w Indiach i Nepalu na zaproszenie Polskiego Instytutu w New Delhi.  Muzycy podczas pobytu wykonali 4 koncerty oraz poprowadzili wykład na Kathmandu Jazz Conserwatory pt. " Historia, budowa i typy akordeonów"

   

Pomoc dla Patryka

Zespół wystąpi na pikniku charytatywnym przy Parafii pw. Bł. Michała Kozala w Wągrowcu podczas, którego odbędzie się zbiórka pieniędzy dla Patryka chorego na białaczkę. Chemioterapia jest już nieskuteczna, dlatego może pomóc mu jedynie nierefundowany lek Blincyto, który kosztuje bagatela 1,5 mln złotych. Apelujemy do wszystkich o pomoc!


 

Bayan Brothers z koncertem na Narodowym Czytaniu

Po raz kolejny miała miejsce ogólnopolska akcja pt. Narodowe Czytanie. Odbyła się pod patronatem honorowym Pary Prezydenckiej. Tym razem czytane były fragmenty "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego w 100. rocznice odzyskania niepodległości przez Polskę. Zaproszeni akordeoniści urozmaicili to wydarzenie swoim występem, które miało miejsce w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy im. Eugeniusza Paukszty w Skokach. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.


Fot. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Eugeniusza Paukszty w Skokach

   

Strona 3 z 12

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

© www.bayanbrothers.pl | designed by: LernVid.comand Piotr Kostrzebski