BAYAN BROTHERS

Sesja zdjęciowa

Serdecznie zapraszamy do naszej galerii zdjęć. Znajdziecie tam nasze najnowsze zdjęcia z ostatniej sesji zdjęciowej, która odbyła się w studio fotograficznym. Miłego oglądania!

 

 

Płyta Two Faces of accordion

Z okazji 10 lecia istnienia zespołu duo Bayan Brothers wydało płytę pt. " Two faces of accordion", na której znajdują się wybrane utwory z repertuaru akordeonistów.

 

 

 

10 lat Bayan Brothers

W tym roku zespół obchodzi swój okrągły jubileusz. Z tej racji wszystkie koncerty duetu odbywają się pod szyldem #10latBayanBrothers. Zwieńczeniem rocznicy będzie koncert finałowy, który odbędzie się 3 grudnia 2017 roku w sali Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu pt. "Bayan Brothers i przyjaciele".

Serdecznie zapraszamy!

 

Fot. Milena Jankowiak


   

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z Bayan Brothers

Duo kolejny rok z rzędu wystąpiło wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem muzycy wystąpili na zaproszenie Gołanieckiego Ośrodka Kultury. Zespół dostarczył publiczności wiele emocji i pozytywnej energii na krótko przed symbolicznym światełkiem do nieba.

 

Zdjęcie: Gołaniecki Ośrodek Kultury

 

Koncert w ramach Międzynarodowego Festiwalu Octobre Musical de Carthage 2016 w Tunezji

Duo akordeonowe Bayan Brothers miało zaszczyt wystąpić podczas 22 edycji festiwalu muzyki klasycznej Octobre Musical de Carthge 2016 w Tunezji.

Festiwal to  dwutygodniowa uczta muzyczna dla koneserów dobrej muzyki na którym występują artyści z całego świata. Dzięki zaproszeniu Ambasady RP w Tunisie w tym roku mieliśmy przyjemność reprezentować Polskę i wystąpić 26 października 2016 roku w Acropolium de Carthage.

Zespół zaprezentował kompozycje i opracowania własne oraz polskich i zagranicznych kompozytorów w opracowaniu na dwa akordeony. Duo zostało nagrodzone przez publiczność owacjami na stojąco i wykonało dla licznie zgromadzonych słuchaczy dwa bisy.

 

 

Relacja koncertu w tunezyjskiej telewizji Watania 2

   

Strona 3 z 10

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

© www.bayanbrothers.pl | designed by: LernVid.comand Piotr Kostrzebski